Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, okul yorumları, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, kendine güvenen, bilgiye ulaşmak için çaba sarf eden , fikir üretebilen ve bilgi ve beceriye sahip birey olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 59 derslik bulunmaktadır. Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu şu anda 102 öğretmen ve  1754 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.  Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmektedir. Okul içerisinde 2 adet Fizik Laboratuvarı, 2 adet Fen Laboratuarı, 4 adet Atölye-İşlik, BT(Bilgisayar) Sınıfı, Müzik Sınıfı, Revir, 2 adet Spor Salonu, Konferans Salonu, Çok Amaçlı Salon ve 2 adet Kütüphane bulunmaktadır. Okul içerisinde tam gün eğitim verilmektedir.

Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu  Ankara'nın merkezine 7000 m, Keçiören ilçesi merkezine ise 3600 m uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; Aktepe otobüsüne il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Aktepe dolmuşa binerek de  gidebilirsiniz.

 

keçiören ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Adnan Menderes, 1044. Sk. No:2, 06300 Keçiören Ankara
(312) 355 35 81
http://tarhuncuahmetpasa.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış