Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Hakkımızda

Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi öğrencilerine bulunduğu çağın ihtiyaçlarını kavrayıp çözebilecel, üretken, araştırmacı, geleceğe yön verebilecek nesiller yetiştiştimeyi amaçlar

 Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi yerel sınav puanı ile öğrenci almaktadır.  Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce  ve Almanca olarak Verilmektedir.

Okul içerisinde 28 derslik bulunmaktadır. Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi şu anda 45 öğretmen ve  769 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. İkili eğitim verilmektedir.  Okul içerisinde  Biyoloji Laboratuvarı,  Kimya Laboratuvarı, Fizik Laboratuvarı,  7 adet  Atölye-İşlik, BT(Bilgisayar) Sınıfı, Müzik Sınıfı, Toplantı Salonu,  Resim Sınıfı, Revir, Konferans Salonu, Çok Amaçlı Salon,  4 adet Yemekhane ve Kütüphane bulunmaktadır.  Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi  Ankara'nın merkezine 3 km , Keçiören ilçesi merkezine ise 2,5 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 203, 204 ve 156  EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya daDışkapı, Keçiören, Basınevleri dolmuşuna binerek de  gidebilirsiniz.

 

keçiören liseleri, keçiören fen liseleri

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Gümüşdere Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi No:7 Keçiören Ankara
(312) 341 69 31
http://keciorenfenlisesi.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış