Keçiören Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Hakkımızda

 Keçiören Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini ahlaki değerleriyle donamış, milli değerlerini benimseyen, önüne çıkabilecek tüm zorluklarla mücadele edebilen, görev ve sorumluluklarının bilincinde olabilecek bir birey olarak yetiştirmeyi amaçlar.

Okul içerisinde 39 derslik bulunmaktadır.Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu şu anda 39 öğretmen ve  803 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. İkili eğitim verilmektedir.  Okul içerisinde  2 adet Fen Laboratuarı,  2 adet Atölye-İşlik, BT(Bilgisayar) Sınıfı,  Spor Salonu, Konferans Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır.  Ankara'nın merkezine 9 km , Keçiören ilçesi merkezine ise 5 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 252  EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Ankara Teras Toki Konutları dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

keçiören ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Kuşçağız Mahalesi Gazeller Caddesi TOKİ Blokları 06280 Keçiören Ankara
(312) 380 42 42
http://yunusemre.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış