Atatürk’ün izinde, manevi ve milli değerlere bağlı, çağdaş, kendine güvenen çocuklar yetiştirmek için Ankara Anıttepe’de hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

Anıttepe Maltepe Kreş ve Anaokulu olarak Cansu Kreş ve Çocuk Kulübü'müzde, çocuklarımız manevi ve milli değerlere bağlı, Atatürkçü, laik, toplumla barışık, çağdaş, üreten, özgüveni yüksek, bilimsel düşünebilen, iletişime açık, sosyal iletişimi güçlü, sağlıklı ve lider özellikli bireyler olarak yetişmektedirler.

Çocukların yaşıtlarıyla aynı ortamda bulunarak arkadaşlık kavramını öğrenmesi gerekir. Dış dünya ile iletişim kurabilmesi ve kendi yaş gruplarıyla beraber birey olduğunun farkında olabilmesi için çocuk kulübüne gitmesi çok önemlidir. Yaşıtlarıyla birlikte vakit geçiren çocuğun, anaokulunda başkalarıyla aynı masada oturma, okul öncesi etkinliklere katılma, oyuncak paylaşma gibi durumları doğal bir şekilde yerleştirir. Sosyalleşmenin getirisi olarak anaokulunda çocuklar, diğer çocukların ve öğretmenlerinin fikirlerine saygı duymayı öğrenir. Hayatta sadece kendisinin olmadığını bilir, herkesin önceliklerinin ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu kavrar. Saygılı ve anlayışlı bir insan olma yolunda büyük bir adım atmış olur. Anıttepe Anaokulu olan Cansu Kreş ve Çocuk Kulübü olarak elimizden gelenin en iyisini siz değerli velilerimiz ve çocuklarımız sunuyoruz.

Anıttepe Anaokulu, Anıttepe Kreş, Maltepe Kreş, Maltepe Anaokulu, Maltepe Kreş ve Anaokulları, Maltepe Anaokulları, Anıttepe Kreş ve Anaokulu

Olanaklar

Yaş Grubu

3-4 Yaş Oyun Grubu
4-6 Yaş Anasınıfı

Hizmet Süresi

Tam Gün
Yarım Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı

Hizmetler

Aile Danışmanlığı
Rehberlik

Fiziksel İmkânlar

Spor Alanı
Açık Oyun Alanı
Kapalı Oyun Alanı

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü

Sanatsal

Müzik
Halk Oyunları
Drama
Orff Ritim
Görsel Sanatlar

Sportif

Yüzme

Paylaş

İletişim Bilgileri

Akdeniz Cad. No:33 Anıttepe Çankaya Ankara
cansu@cansukres.com
0312 2315605
http://cansukres.com/

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış