Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Münevver Öztürk Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Münevver Öztürk Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini; Kariyerini geliştirebilen, mesleğini sevebilen, çalışma hayatında mutlu bir şekilde olup bunu mesleğine yansıtabilen, ulusal ve evrensel değerlere sahip çıkabilen, özgüvenli, mutlu, öz denetimi yüksek, öğrenmeye açık, katılımcı birer  birey olarak yetiştirmey hedefler.
Okul içerisinde 16 derslik bulunmaktadır. Münevver Öztürk Ortaokulu şu anda 34 öğretmen ve  418 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 09:00 - 15:35 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde Çok Amaçlı Salon,  BT Sınıfı, Müzik Sınıfı, Resim Sınıfı,  Spor Salonu ve 2 adet Kütüphane bulunmaktadır.
Münevver Öztürk Ortaokulu, Ankara'nın merkezine 20 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; Çayyolu Metrosu binerek gidebilirsiniz ya da Mesa - Koru Sitesi Ümitköy dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

çankaya ortaokulları

Olanaklar

Yaş Grubu

Ortaöğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Dil Olanakları

İngilizce

Fiziksel İmkânlar

Laboratuar
Akıllı Tahta
Bahçe
Kütüphane
Kantin
Müzik Odası

Sportif

Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

Koru Mahallesi, 2598. Sokak No:10, 06810 Çankaya Ankara
(312) 241 94 37
http://munevverozturkoo.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış